Filtreler - Nursaç Havalandırma Sistemleri İzmir

Filtreler

Jet Pulse Torba Filtre

Yüksek Basınçlı Filtreler

Yüksek Basınçlı Filtreler

Silo Üstü Filtreler

Silo Üstü Filtreler

Jet Puls Kartuş Tip Filtre

Kartuş Filtreler

Treme Filtre

Treme Filtre

Yağ Filtreleri

Yağ Filtreleri

Sulu Filtreler

Sulu Filtreler

Açık Tip Filtre

Havalandırma; kapalı ortamlarda meydana gelen kirli havanın ortadan kaldırılması ve bu havanın kontrol edilmesi amacıyla yapılan mühendislik kontrolüne verilen isimdir. Endüstriyel havalandırma ise iş yeri ortamlarında meydana gelen hava kirliliğini temizlemek için kirli havanın dışarıya atılması adına oluşturulmuş mekaniksel sistemlerden oluşmaktadır.

Jet Pulse Filtre

Jet pulse filtre; endüstriyel sektördeki üretim aşamaları sırasında meydana gelen toz, duman ve kokunun hava emişi sayesinde ortamdan alınması ve filtre edilmesini sağlayan bir sistem olarak bilinmektedir. Jet pulse filtreler; çimento, demir- çelik ve yem gibi sektörlerde, atölye ve makine çalışma sahalarında kullanılır. Jet pulse filtreler sayesinde baca gazı arıtması yapılır.

Yüksek Basınçlı Filtre

Yüksek basınçlı filtre olarak bilinen hidrolik filtreler; özellikle iş makinelerinde çok daha yüksek basınç ve çevrim sayısıyla çalışırlar. İyi filtreleme sayesinde yüksek basınca dayanıklı hidrolik sistemler, uzun ömürlü ve sağlıklı bir şekilde çalışırlar. En ucuz şekilde bakım yapmanın yolu iyi filtrelemeden geçmektedir.

Silo Üstü Filtre

Silo üzerine konumlandırılan silo üstü filtre sistemleri; hammadde siloları üzerinde çürük havanın tahliye edilmesi sırasında oluşan tozlanmanın engellenmesi için kullanılır. Ayrıca, çalışma şartlarına göre değişecek şekilde kartuşlu veya torbalı tipte jet pulse temizleme sistemli olarak üretilirler. Toz deşarj etmeye yarayan bir araç olarak herhangi bir aksesuara gerek kalmadan direkt olarak siloya geri besleme yaparlar.

Kartuş Filtre

Patlaçlı kartuş filtre sıklıkla merkezi sistem toz ve duman emme uygulamalarında kullanılmaktadır. Her türlü endüstriyel kaynaklı tozla, patlaçlı kartuş filtre ile filtrelenip ortama gönderilir. Patlaçlı kartuş filtreler yüksek verim ve filtre ömrüne sahiptir. Kartuş filtre kullanılarak 0,2 – 2 mikron arasındaki endüstriyel kaynaklı tozlar %99 oranında filtrelenebilir.

Yağ Filtreleri

Talaşlı imalat yapan CNC tezgâhlarda oluşan yağ buharını yüksek verimlilikte tutabilen filtrelerdir.

0232 478 18 18
Teklif Alın TEKLİF AL