Robotik Kollar

Robotik Emiş Kolu

Akrobat kol, lokal olarak bulunabileceği noktadan emiş sağlayabilme özelliğiyle bulunabileceği gibi aynı zamanda insan sağlığı için zararlı olan her detayı ortadan tamamen kaldırılan özelliktedir. Ortamın sürekli olarak temiz kalmasını sağlamada etkili olan, otomatik olarak çekiş yapabilme özelliğine sahip olan robotik emiş kolları ağır çalışma şartlarını en iyi hale getirir.

 

Robotik Kollar
Robotik Kollar
Robotik Kollar

Çalışma ortamlarında istenmeyen maddelerin ortadan kolaylıkla kaldırılabilmesine yönelik olarak geliştirilen akrobat emiş kolu, üst düzey performansa sahip olduğu gibi robotik olarak hareketlere sahiptir. Hareket kabiliyeti açısından manuel olarak yapılacak işlemlere göre çok daha gelişmiş standartlara sahip olmasının farkını ilk andan itibaren görebilme olanağı söz konusudur. Robotik emiş kolunun çekiş gücü oldukça yüksektir. Labarotuvar, kaynak ve benzeri çalışma alanlarında ortaya çıkan gazlarla birlikte madde parçacıklarının havaya dağılmasını engeller özelliğe sahiptir.

Emisyon madde olarak tanımlanan ve sonucu ölüme kadar uzanabilen çeşitli hastalıkların oluşumuna neden olan, çevre standartlarını kötü hale getiren maddeler robotik sistem yardımıyla çekilir. Akrobat kol havalandırma sayesinde endüstriyel alanda ortaya çıkabilecek zararların tamamının engellenebilmesi olanağı mümkündür. Firmamız yüksek verime sahip olan robotik emiş kolu üretimini gerekliliklere uygun olarak sağlamaktadır. Çalışma ortamlarında insan sağlığı açısından tehdit oluşturabilecek tüm unsurların ortadan kolaylıkla kaldırılabilmesine yönelik olarak hazırladığımız ürünlerle beraber aktif olarak hava temizlemesi sağlanır. Emiş güçlerinin yüksek olmasının yanı sıra üstün mekanizmaları, her alan için sağlıklı şartları oluşturur.

0232 478 18 18