Kurumsal - Nursaç Havalandırma Sistemleri İzmir

Kurumsal

Biz Kimiz?

İşletmemiz 1950 yılında Ali İhsan Gürsöz tarafından, Kızlar ağası Hanında sıhhi tesisat, oluk ve çatı işleri yapmak amacıyla kurulmuştur.

1971 yılında 1. Sanayi Sitesine taşınarak ağırlık havalandırma işlerine verilmiş, İşyeri ismi Nur Aspiratör olarak değiştirilmiştir. Bu yıllarda değişik sektörlerde havalandırma ve tozsuzlaştırma sistemleri konusunda genellikle hat imalatı üzerinde çalışılmıştır. Bu arada üretimimiz olan pantolon, nazo, kelepçe, dirsek, boru gibi parçalarımızda da fason imalatlarımız da oldukça artmıştır. Özellikle Ege bölgesinde pek çok büyük fabrikalarla köklü iş ilişkilerimiz olmuştur. Ve bu ilişkiler halen devam etmektedir. İsmi Nur Aspiratör olan işyeri, 1992 yılında A. Sait Gürsöz ve S. Hilmi Gürsöz tarafından Nursaç Havalandırma ve Saç İşleri Sanayii ve Ticaret Ltd. Şti. bir aile şirketine dönüştürülmüştür. İşyeri şirket olduktan sonra çalışma sahasını daha da geliştirerek imalat ve montajın yanında değişik makina imalatı , alım-satımı ve montajının yanı sıra komple tesisler de kurmaya başlamıştır. Türkiye dışında gelişen pazarın taleplerine de cevap verebilecek bir fabrika haline dönüşmüştür.

Fabrikamız modern teknolojiye uygun bir çalışma temposuna, bilgisayar destekli proje çalışmaları ile başlamış ve tüm tasarım ve projelerini bu ortama taşımıştır. Daha sonrasında CNC sac kesim tezgahı ile teknolojimizi bir üst seviyeye çıkartıp her türlü sac kesimlerini çok daha hassas, çok daha hızlı hale getirilmiştir.Bununla beraber fire oranlarını minimum seviyelere çekmek suretiyle maliyetlerimizde daha alt seviyelere çekilmiştir.Tüm bunlar müşteri tatminini ön plana çıkarabilmekteki önemli faktörlerden olup kalite kontrolünü de kolaylıkla yapabilmemizi sağlamaktadır. Bunun yanı sıra robot kaynak teknolojisi de fabrikamızda boru kaynağında kullanılmakta olan bir teknolojidir. Tüm bunların ışığında hedefimiz, teknolojiyi yakından takip edip kalite ve teknoloji sentezini oluşturarak en üst seviyeye çıkmaktır.

MİSYONUMUZ;

NURSAÇ kurulduğu günden bugüne kadar içinde bulunduğu sektörün gelişimini yakından takip etmiş, yeniliği ve girişimciliği öncelikli hedefleri arasında görmüştür. Oluşturduğu teknik alt yapısı, bilgi ve deneyimleriyle, kalite sağlamadaki yetenekleriyle bölgemizde sektörün gözdesi olmuştur.

Bilgi çağının tüm gereksinimlerini yakından takip eden şirketimiz, insan-merkezli bir felsefeyi önemsemektedir. Müşterinin gereksinimleri karşılanırken, güler yüz, mesleki tecrübe ve iş ahlakı göz önünde tutulmaktadır.

Hizmet verdiğimiz kurumsal ve bireysel müşterilerin sektörel ihtiyaçlarını yakından takip ederek, kuramsal çalışmalarla kaliteli ve hızlı bir hizmet anlayışını değişmez ilkemiz olarak görüyoruz. İnsanımızın ihtiyaçlarını karşılarken teknik bilgi ve deneyimlerimizi sonuna kadar kullanmaktayız.

Daha güzel yarınların inşa edilebilmesinin, birikimlerin paylaşılmasıyla daha kolay olacağına inanmaktayız.

VİZYONUMUZ;

NURSAÇ, kurulduğu günden itibaren Endüstriyel Havalandırma Sistemleri sektöründeki gelişmelere paralel olarak kendini sürekli yenilemiştir. Dinamik bir ruh ve sürekli bir heyecanla bölgemizde ve ulusal bazda kurumsal faaliyetlerini aksatmadan sürdürmektedir.

Şirketimiz yapısal olarak Endüstriyel Havalandırma ve Tozsuzlaştırma sitemleri, Pnömatik Nakliye Sistemleri ve Makine İmalatları alanlarında hizmet vermektedir.

Kalite sağlamanın teknik bilgi ve deneyimle mümkün olacağını hiçbir zaman unutmayan şirketimiz, bölgesinin gözdesi olmaya, ulusal şirketler arasında saygın ve yükselen çizgisini korumaya her zaman devam edecektir…

KALİTE POLİTİKAMIZ

Tüm çalışanlarımızın ortak katılımı ve çabaları ile kalite hedefleri doğrultusunda sürekli iyileştirme çalışmaları yapmak; müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak,
kalite seviyesini eğitimli teknik elemanlar ile sağlamak; Endüstriyel Havalandırma Sistemlerinde, rekabet ortamına bağlı olarak,kalitede lider olabilmek için çalışmak firmamızın temel politikasıdır

0232 478 18 18
Teklif Alın TEKLİF AL