Sulu Filtreler

Sulu Filtre Sistemleri

Sulu filtre, kirli havanın suyla çökertilmesine olanak sağlar. Filtrenin iç kısmında bulunan şapkanın üst kısmında bacanın çevrelenmesini sağlayan fıskiyeler, püskürtme yapılmasında etkilidir. Su ve partiküllerin aynı ortamda karşılaşmaları nedeniyle çökertme sağlanmış olur. Partiküller tahliye kanalizasyonuna atılarak kükürt dioksit oranı ayarlanır.

Sulu Filtreler
Sulu Filtreler
Sulu Filtreler

Otellerde, kafeteryalarda, alış veriş merkezlerinde, konutlarında, fırınlarda ve çok daha farklı alanlarda kullanılabilir. Günümüzde sulu filtre sistemleri için devlet zorunluluğu getirilmiştir. Dumanın içerisinde partiküllerle birlikte hem toz hem de kül tutulduğundan dolayı, çevrenin temiz kalması avantajını sağlar. Karbondioksit oranının yeniden düzenlenmesi %90’nın üzerinde temiz hava ortamı sağlar.

Sulu sistem filtre gerekli olan değerlerin karşılanabilmesine yönelik olarak gerekli olan genişlik ve oranda özel şekilde tasarlanmalıdır. Yeteri kadar su püskürtülmesi olanağının sağlandığı filtreler, verimlilik açısından beklentileri karşılar. Zehirli hava ve tozların atmosferle buluşmadan önce temizlenebilmesine sağladığı olanakla birlikte aspiratörle beraber ayrı ayrı üretilir. 2.000 m³/h -25.000 m³/h değer aralığında üretimlerinin gerçekleştirilebilmesi olanağı mevcuttur. Dumanın bacadan kaçması gibi olumsuz durumların yaşanmayacak şekilde tasarımların oluşturulmasıyla birlikte sulu filtre sistemlerini üretmekteyiz. Pratik şekilde temizleme ve yenileme olanaklarını beraberinde getiren özelliğe sahip olan sistemler, kullanıldıkları andan itibaren fark edilebilir düzeyde sonuçlar oluşturur. Standart filtrelerden ayrılan modern ve gelişmiş özellikleriyle beraber çok yönlü alanlarda kullanıma uygun durumdadır. Kullanılacak noktalara göre özel olarak tasarımlarını oluşturduğumuz sulu filtrelerin uzun ömürlü olarak kullanılabilmesini sağlıyoruz.

0232 478 18 18